Kategoriler
Araç Muayene

Tüvtürk Randevu – Araç Muayene Randevu

Tüvtürk araç muayene randevu alma, Tüvtürk ten bağımsız özel platform ücretli bir rezervasyon hizmeti.

Araç muayenesi tamamen ertelenmedi ! 65 yaş üzeri ve kronik hastalıkları olanlar için detaylar aşağıda verilmiştir.

Araç muayenesi öncesi gerekenler hakkında bilgi ve randevu almak için hemen başvuru formunu doldurun, müşteri temsilcilerimiz 7/24 sizi arayıp, randevu alarak, gerekenler hakkında kapsamlı bilgiler sunarak, rezervasyon bilgilerinizi de SMS olarak tarafınıza göndersin.

Sağlık çalışanlarına şirketimiz ücretsiz randevu ve danışma hizmeti vermekte olup, öncelik sunulmaktadır.

TÜVTÜRK resmi web sitesinde, Koronavirüs ( Covid – 19) için araç muayene istasyonlarında gerekli bütün önlemlerin alındığını tüm istasyonlarında mikrop kırıcı UV cihazları ile de sterilizasyon yapılmakta olduğunu duyurmuştur.

Ayrıca şirketimiz de bu konuda gereken önlemleri alarak, personellerimiz online freelance evinde çalışarak 7/24 rezervasyon ve danışma hizmeti vermeye devam etmektedir. 

İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs tedbirleri kapsamında 27.03.2020 tarihinde yayınladığı 89780865-153 sayılı “Koronavirüs Tedbirleri/Araç Muayeneleri” Genelgesi doğrultusunda 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkma yasağı olan vatandaşların araçlarının muayeneleri, sokağa çıkma yasağı kaldırıldıktan 45 gün sonrasına kadar ertelenmiştir. Yukarıda belirtilen kapsama dahil araç sahiplerinin 28.03.2020 tarihinden itibaren bu hususa dikkat etmeleri önem arzetmektedir. Aksi halde istasyonlara gittiğinizde muayene işlemlerine başlanılmayacaktır. Koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya yönelik olarak, halihazırda T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ve tüm istasyonlarda uygulanan önlemlere ek olarak Türkiye genelindeki tüm istasyonlarda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Şirketimiz rezervasyon ve danışma hizmetini bu yönde devam ettirmekte olup 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz.Araç muayeneleri ertelendi mi ?

Araç muayene randevu alırken, araç ruhsatınızı yanınızda bulundurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizi aradığında borcunuz var mı, araç muayene de neler gerekiyor, araç muayene için size özel pratik ve kolay yolu uzman temsilcilerimiz.

A&Y Araç Muayene Randevu ve Danışmanlık Limited Şirketi 7/24 online araç muayene randevu alma ve gereken işleminiz hakkında hizmet ve destek almak için burada.

Tüvtürk randevu alma sistemi, iş ortakları ve istasyonlarından bağımsız, araç muayene , araç muayene öncesi muayene uygunluk için gereken şartları kontrol ve bilgilendirme servisimiz ile zamanı olmayan şirketimize ihtiyaç duyan araç sahiplerinin aracın adresten alınarak istasyonlara götürülmesi, araç muayene randevu almak suretiyle adına rezervasyon kaydı oluşturularak, gerekenler hakkında bilgilendirilmesini kapsamaktadır .

A & Y Araç Muayene Randevu ve Danışmanlık Limited Şirketi 7/24 online araç muayene randevu alma ve gereken işleminiz hakkında hizmet ve destek almak için burada.

7/24 başvuru formunu doldurarak öncesi mutlaka araç muayene randevu alın;

Türktüv Randevu web sitesi çağrı merkezi telefon numaralarımızdan da şirketimize ücretsiz destek alarak, araç muayene randevu sistemini kullanarak size geri dönüş sağlayıp randevunuzu alarak gerekenleri de tarafınıza sms gönderilmesini sağlayarak Ptt posta çeki, Eft-Havale ile ödemeli araç muayene randevu aldıktan sonra ve bu katma değerli ücretli servisimizi dilediğiniz saatte ön başvuru formunu kullanan araç sahiplerine  rezervasyon yaparak gerekenler hakkında kapsamlı bilgilendirme hizmeti de verir.

Gezici araç muayene istasyonları programından detaylı bilgiler bularak gezici  araç muayene istasyonlarına da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.  Başvuru formunu doldururken veya telefonla aradığınızda gezici mobil istasyon konumlarından almak istediğinizi belirtmenizi rica ederiz. araç muayene, rezervasyon,  haberleri, gereken bütün güncellemeler ve bilinmeyen yenilikler hakkında telefonla bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

araç muayene randevu

araç muayene randevu; zamanında yaptırılabilmesi gayesiyle istasyonlarda saatlerce sıra beklememek programlanmış, OGS KGS bandrol borçları gecikmesi, trafik cezaları vb. geniş detayların muayene öncesi bilgi edinmenizi sağlayarak, belirli gün ve saat aralığına yapılan kayıt sistemidir.  aracınızın zamanında yaptırmanız 2. el değerini artırarak, yol güvenliğine de faydalı olmaktadır. Araç sahiplerinin (otomobil, kamyonet, jeep, traktör, kamyonet, çekici, dorse, römork, tanker araç cinsine göre) yılda bir kere yahut iki yılda bir kez araç muayene yaptırması zorunludur.  Araç sahiplerinin araç muayene yaptırması bir vatandaşlık görevidir.

İnternet aramaları sonucu fenni muayene, oto muayene, fren muayene, taşıt muayene, türktüv , tüv randevu, tüik randevu, araba muayene, oto muayene, vize randevu, tanış muayene, otomobil muayene randevu vb. varyasyonlar ile araç muayene hakkında bilgi ve randevu almak suretiyle şirketimiz web sitesi üzerinden iletişime geçmektedir. Türkiye geneli hizmet verdiğimiz iller aşağıda yer almaktadır.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zongulak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce illerine araç muayene ve araç muayene randevu konularında Ayrıca Esenyurt, Hadımköy, Beylikdüzü, Çatalca, Tuzla, Haraççı, Orhanlı, Şile, Sultanbeyli, Samandıra, Silivri, Kavaklı, Onuncuyıl,  Maslak, Dudullu, Mimarsinan, Bornova, Sarnıç, Çiğli, Aliağa, Bergama, Ödemiş, Tire, Torbalı, Konak, Akyurt, Beypazarı, Gölbaşı, İstanbulyolu, İvedik, Polatlı, Şereflikoçhisar, Kazan

araç  muayene öncesi yapmanız gerekenler Youtube de destek videomuzu izleyin.

En çok merak edilen konuları yazıyor?

  • Araç sahibi dışında bir vatandaş araç muayenesi yaptırabilir mi ? şirket, şahıs veya kamu araçlarının yaptırabilmesi yeni düzenlemeyle getirilen yetki yazısı, vekalet için prosedürler nelerdir?
  • Araç türüne göre araç ücretleri ve gecikme ücretleri ne kadar? Araç muayene gecikme ücretleri veya aracın cinsine göre ücretleri nasıl hesaplanıyor?
  • araç muayene esnasında kontrol edilen zorunlu belgeler ve çalışır durumda olması aksamları nelerdir? Ekipmanlar (ilk yardım seti, yangın söndürücü, stepne) zorunlu mu?
  • araç istasyonları hafta sonu, resmi tatiller de hizmet veriyor mu? Rezervasyon ve bilgi her saatte ulaşabilir mi?
  • Tadilat sonrası muayene ( lpg montaj, kasa montaj, okul taşıtı,  cam filmi, xenon farlar, modifiye vb. ) değişiklikler neye göre değerlendiriliyor. En çok tespit edilen ağır kusur, hafif kusurlar nelerdir? Muayeneden geçmeye engel teşkil eden durumlar?
  • Araç mayene süresi geçen bir araç satışı yapılabilir mi?
  • Vergi, trafik, ogs, kgs vb. borç veya cezalar araç muayne yapılmasına engel teşkil eder mi?
  • Araç Muayenesi için rezervasyonu alarak istasyona gitmemenin bir sakıncası var mı?
  • Araç muayene öncesi sıra alma koşulları, randevu randevu erteleme ya da randevu iptal etme şartları neler?
  • ücretsiz rezervasyon nasıl alınır? Telefonla randevu almak kayıt aşamasında hangi sorulara ne gibi cevaplar gerekir?

Araç muayene randevu almak için Tüvtürk A.Ş ve Tüvturk araç muayene istasyonlarından bağımsız olarak online hizmet veren şirketimiz, araç muayenesi için Türkiye genelinden araç sahiplerinin Google başta olmak üzere, sosyal medya ve reklamlarımız üzerinden sitemiz aracılığıyla şirketimize ön başvuru yapan araç sahiplerinin daha detaylı bilgi alabilmeleri ve 7/24 araç muayene randevusu belirli bir ücret karşılığı, ücretsiz araç muayene randevu sisteminden sizlerin adına hem kayıt yaparak, hemde gerekenler hakkında danışma hizmeti ile katma değerli özel hizmet veren şirketimiz Tüketici Hakları ve Reklam Kurulu ilgili danışmanlık fiiline uygun, vergi mükellefiyetidir.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Reklam Kurulu Başkanlığı 09 Ağustos 2016 tarihli Dosya No: 2016/1343 kararında da vermiş olduğumuz hizmetin kanunlara aykırı olmadığı ilam edilmiştir. Karar yazısı için tıklayınız

İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Gaziantep, Kocaeli, Sakarya, Kayseri, Adana ve diğer bütün illerimizden yoğun istek üzerine 2010 yılı itibariyle şirketimizden hizmet alan taşıt sahiplerine memnuniyet ve rızaya dayalı hizmet sunmaktayız. Ayrıca tarafımızdan yapılan her hangi hata yüzünden varsa mağdur olmuş zaman kaybetmiş araç sahiplerinin ücretleri de iade etmekteyiz. Misyonumuz, Vizyonumuz ve hizmet politikalarımız sitemizde açıkça yer almaktadır. Türkiye de zorunluluk halinde olan araç muayenesi yapılması konusunda, araç sahiplerine zaman kazandırarak, araç muayenesi öncesi yapılması gerekenler hakkında detaylı ve güncel bilgiler verilerek talep edilmesi durumunda araç randevu işlemi de tarafımızdan yapılarak, ücret karşılığında özel hizmet platformudur.

Araç muayene randevu yada araç muayene öncesi gerekenler hakkında güncel bilgiler alarak, zaman kaybı ve gecikme cezalarına maruz kalmadan, konusunda uzman ekibimize başvuru yapmak için sitemizde araç muayene randevu linkinde açılan başvuru formuna doldurarak 7/24 hemen hizmet alabilirsiniz. Başvuru formunda sizlerden istemiş olduğumuz bilgileri bırakın, hemen size dönüş sağlayarak hem araç randevu işleminizi yapalım hemde daha güncel bilgilerle araç muayene istasyonlarına giderek, araç muayene tekrarı veya başka sürprizler ile karşılaşmadan tek seferde araç muayene raporunuzu alın!

iki yılda ya da aracın cinsine göre her yıl gittiğiniz araç muayene istasyonlarında, ibraz etmeniz gereken belgeler ve öncesi aracınızda yapılması gereken kontrollerin duruma göre yenilik ve değişiklik gösterdiğini biliyor musunuz ? Ayrıca eksik bilgi sahibi olduğu ve araç muayene randevu alırken dikkat edilmesi gerekenlere uymadığı veya dikkat etmediği için araç muayene istasyonlarında zaman kaybettiği, aracının boşuna yakıtın tükettiği ve hatta boşuna zaman kaybederek iş gücünüze de etkisi olduğunu unutmayınız!

Araç muayene tarihiniz yaklaştığında endişeli olduğunuzu ve bir an önce bu sorumluluktan kurutularak, araç istasyonuna giderek bir an önce yeni raporunuzu alarak trafikte güvenle seyir halinde olmayı ümit ettiğinizi biliyoruz. Araç muayene istasyonlarına gitmeden önce aracınızı yetkili özel servis yada ustanıza giderek varsa eksiklerinin tespit edilmesi kontroller sağlarken , aracınızın cinsi ve özellikleri ne olursa olsun tecrübelerimiz ile size yol göstererek daha emin bir şekilde araç randevu onayınızı da alarak siz değerli araç sahiplerine hizmet sunuyoruz.

Halk arasında her ne kadar da muameleci, takipçi veya Müşavir olarak adlandırılsa da biz kurumsal bir şirketiz. Binlerce araç sahibine araç muayene ile ilgili kapsamlı bilgiler sunarak hem gereksiz masraflarından kurtularak hemde zaman ve boşuna yakıt kaybını önlemiş bulunmaktayız. Sizlerden bu hizmet almış olduğumuz 25 ila 35 Türk lirası arasında değişen hizmet bedeli unutmayınız ki gecikme cezaları, yetersiz bilgi, gereksiz tamirat yada aracınızda yapacağınız tadilat vb. binlerce konuda sizlere kar olarak geri dönmektedir.

Araç muayene süresi gelen Araç sahipleri internet üzerinden muayene öncesi gerekli bilgiler edinmek en çok mobil cihazlardan yani akıllı cep telefonlarını kullanarak, telefonla mesai saatleri içinde çağrı merkezine ulaşarak veya online rezervasyon formunu kullanarak araç muayene randevusu almaktadır.

Araç muayene tekrarı için araç istasyonlarına giden vatandaşların tek isteği aracında kusurlar tespit edilmeden ve zaman kaybetmeden ruhsatında muayene süresini uzatmaktır. Aracının bakımlarını düzenli yaptırarak, araç muayene istasyonlarında teknisyenler tarafından yapılacak kontrollerde hangi kusurların önemli olduğunu hakkında bilgi sahibi olan araç sahipleri bu konuda daha avantajlı.

Araç muayene özelleştirme sonucu , ikinci el araç değerinin artırılması ve trafik kazalarını minimuma indirilmesi amacıyla 2010 yılı itibariye ülkemizde hizmet veren şirketi gezici mobil istasyonları ve daha bir çok şehirde yeni istasyonlar açarak araç sahiplerine hizmet vermektedir.

Türkiye de araç muayene artık zorunlu olarak yapılması gereken bir sorumluluktur. Bilinçli olan vatandaşlar erken rezervasyon yaptırarak, araç muayene öncesinde aracının varsa kusurlarını tespit ettirmek amacıyla ilgili servislerine yahut tamircisine yürüyen aksamlarının kontrollerini sağlatarak daha çabuk bir sürede muayene işlemini tamamlamaktadır.

Ülkemizde günden güne araç sayısı artmakta hatta yeni alınan ticari veya hususi araçların da muayene süresi geldiği araç muayene istasyonlarında zaman yoğunluk yaşanmaktadır. Tek yapmanız gereken araç muayene süresi geçmeden yaklaşık 10 ila 20 gün öncesinden randevu alarak, aracınızın yetkili servisler tarafından teknik aksamlarını kontrol ettirerek rahat bir şekilde vize yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Araç sahipleri bu gibi durumlardan habersiz olduğu sıkça şikayetlerini dile getirmekte ve günümüzde araç muayene endişesi her geçen gün artmaktadır. aslında araç muayene istasyonları, ruhsat, lpg, fren sistemi, yürür aksamı, araç lastikleri, direksiyon, elektrik aksamı vb. hepimiz için önem teşkil eden kazaya sebebiyet verebilecek maddi ya da manevi bir kazaya sebebiyet vermemesi araçlarımızın teknik yeterliliklerini kontrol etmektedir.

Araç muayene hakkında bilgi almak için başta arama motorları Google, Facebook ve güncel bloglardan faydalanabiliriz. Araba muayene randevu şirketleri  araç sahiplerine telefonla haftanın her gününde ve saatinde (resmi tatiller dahil) istediğiniz araç muayene istasyonuna konusunda uzman ekibiyle hem rezervasyonunuzu gerçekleştirmekte hemde aracınızın teknik özelliklerine göre bilgi vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir