Ücret Tarifelerimiz

Başvuru Formu ile Tarifeleri Ücretlendirme

a/1 Randevu alma danışmanlık ve hizmet bedeli başvuru formu karğılığında KDV Dahil 20.00 ₺’dir.
a/2 Ödeme yöntemimiz Kredi kartıdır
a/3 Kredi kartı ödemelerinde hizmetin yerine getirilemediği durumlarda tekrar kartınıza iade süresi 3 ila 30 gündür. 20,00 TL olarak kartınıza kesintisiz iade edilmektedir.
a/4 Kredi kartı ödemelerinde ücret iadesi için sonradan yapılan taleplerde 45 günü geçiyorsa iade yapılamamaktadır.
a/5 Kredi kartı bilgileriniz bankamız güvenli ödeme sayfası ve SSL sayfamız üzerinden ödeme yapılırken başkaları tarafından erişilmesi mümkün olmayıp sistemimiz tarafından da kayıt edilmemekte olup yüksek düzeyde şifreleme ile korunmakta, banka sistemine aktarılmaktadır.
a/6 Kişisel bilgileriniz ve randevu başvurunuz adli mercilerin talebi dışında kimseyle paylaşılmamaktadır.

TELEFON ÜCRETLENDİRME DURUMLARI

1.TARAFLAR

 3.BAŞVURULAR VE İTİRAZ

b/1 Başvuru formunda sizden istediğimiz telefon, plaka araç cinsi, araç mülkiyet durumu hakkında yanlış bilgiler verilmesi sonucu doğabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
b/2 Şikayet, itiraz ve iade talepleriniz için mail: destek @ aracmuayenerandevu.net Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
b/3 muayene randevu tekrarına kalan araçlar için başvurularda ikinci bir ücret talep edilmemektedir.
b/4 Doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için T.C Hukukuna uygun olarak Aksaray T.C mahkemeleri yetkilidir. Mahkeme kararları taraflar için kesin ve nihaidir.
b/5 Hizmetten vazgeçen müştelerimiz için iademiz vardır.İadeler talebiniz ardından 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

4.KAYIT VE ŞARTLAR

c/1 Yukarıda maddeler halindeki politikayı kabul etmiyorsanız aracmuayenerandevu.net sitesini ve hizmetlerini kullanmayınız, firmamız bu kayıt ve şartları kısmen ya da tamamen her hangi bir zamanda açıklama yaparak ya da yapmayarak değiştirme hakkına sahiptir.
c/2 aracmuayenerandevu.net sitemizi kullanmaya devam etmeniz durumunda bu kayıt ve şartları kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır.
c/3 Tüvtürk ve ortaklarıyla herhangi bir ortaklığımız ve anlaşmamız yoktur.